Główna‎ > ‎Aktualności‎ > ‎

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ - 14.10.2016

opublikowane: 25 paź 2016, 10:58 przez moderator serwisu   [ zaktualizowane 27 paź 2016, 11:57 ]

W dniu 13 października 2016 r. w siedzibie szkół katolickich w Tomaszowie Mazowieckim odbyła się akademia z okazji przypadającego w dniu 14 października Dnia Edukacji Narodowej.

W akademii, wystąpili z pięknym programem artystycznym uczniowie Katolickiej Szkoły Podstawowej, Katolickiego Gimnazjum i Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego. Podczas uroczystości, która odbyła się na sali gimnastycznej obecni byli nauczyciele i uczniowie szkół katolickich.

Program artystyczny przygotowała uczennica klasy VI Katolickiej Szkoły Podstawowej -  Nina Bykowska. Opiekę nad przygotowaniem uroczystości objęły następujące nauczycielki: mgr inż. Justyna Jura, mgr Katarzyna Kacprzykowska oraz mgr Sylwia Okólska.

Na końcu uroczystości, Pan Mariusz Węgrzynowski – dyrektor szkół katolickich, podziękował wszystkim, którzy przygotowali tą akademię i w niej wystąpili. Dyrektor złożył również w imieniu Zarządu Katolickiego Stowarzyszenia Oświatowego im. Św. Ojca Pio życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły z okazji przypadającego ich święta.

 

den16

Comments