Główna‎ > ‎Aktualności‎ > ‎

LEKCJA HISTORII I WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE Z POSŁEM NA SEJM RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ PANEM ANTONIM MACIEREWICZEM – 21 MAJ 2014 R.

opublikowane: 27 sie 2014, 04:34 przez moderator serwisu   [ zaktualizowane 24 lis 2014, 10:52 ]
 

W dniu 21 maja 2014 r. w Katolickim Gimnazjum i Katolickim Liceum Ogólnokształcącym odbyła się lekcja historii i wiedzy o społeczeństwie poprowadzona przez Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Pana Antoniego Macierewicza.

Lekcja została przeprowadzona w bardzo ciekawy i interesujący sposób. Uczniowie zadawali wiele pytań, zarówno z zakresu historii, jak i również wiedzy o społeczeństwie.

Taka lekcja z człowiekiem, który osobiście brał bardzo aktywny udział w wydarzeniach z najnowszej historii Polski w ostatnich 45 latach, dostarczyła uczniom i nauczycielom wielu cennych informacji i pozwoliła inaczej spojrzeć na różnego rodzaju wydarzenia, z którymi spotykamy się, na co dzień.

Antoni Macierewicz – urodzony 3 sierpnia 1948 roku w Warszawie – polski polityk, historyk, nauczyciel akademicki, minister spraw wewnętrznych, wiceminister obrony narodowej, szef Służby Kontrwywiadu Wojskowego, poseł na Sejm RP I, III, IV, VI, VII kadencji, publicysta, działacz opozycji demokratycznej w PRL w latach 1968 – 1989.

         

macierewiczmacierewicz film


Comments