Główna‎ > ‎Aktualności‎ > ‎

SZKOLNE WIGILIE – 22.12.2016 r.

opublikowane: 24 gru 2016, 03:44 przez moderator serwisu   [ zaktualizowane 29 kwi 2017, 09:14 ]

W dniu 22 grudnia 2016 r. uczniowie, ich rodzice oraz nauczyciele Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego, Katolickiego Gimnazjum i Katolickiej Szkoły Podstawowej zorganizowali Szkolną Wigilię.
Uroczystość rozpoczęła się na sali gimnastycznej. Najpierw, został przeczytany fragment Ewangelii Św. Łukasza - odnoszący się do  ,,Narodzin Jezusa Chrystusa”.  Później, wszyscy obecni na uroczystości odmówili wspólnie modlitwę.
Następnie, Dyrektor Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego, Katolickiego Gimnazjum i Katolickiej Szkoły Podstawowej – Pan Mariusz Węgrzynowski złożył uczniom i nauczycielom wszystkich szkół najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku 2017.
Po złożonych życzeniach, uczniowie reprezentujący wszystkie klasy otrzymali z rąk dyrekcji szkoły przygotowany na tą okoliczność opłatek, z którym udali się do swoich sal lekcyjnych. Tam, wszyscy obecni na Wigilii, łamali się opłatkiem składając sobie nawzajem życzenia, a później śpiewali kolędy i przystąpili do wspólnej wieczerzy.

szkolne wigilie


Comments