Główna‎ > ‎Aktualności‎ > ‎

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

opublikowane: 7 sie 2017, 02:35 przez moderator serwisu   [ zaktualizowane 25 paź 2017, 23:35 ]

                     
            

W dniu 24 czerwca 2017 r. w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym, Katolickim Gimnazjum i Katolickiej Szkole Podstawowej został uroczyście zakończony rok szkolny 2016/2017.

Najpierw o godz.13:30 uczniowie, ich rodzice, nauczyciele oraz cała społeczność Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego, Katolickiego Gimnazjum i Katolickiej Szkoły Podstawowej oraz Katolickiego Stowarzyszenia Oświatowego im. Św. Ojca Pio, wzięli udział we mszy św. odprawionej w ich intencji, przez księdza prałata Henryka Kowalińskiego, proboszcza parafii Św. Jadwigi Królowej w Tomaszowie Mazowieckim. 

Następnie, po mszy św. wszyscy obecni na niej, udali się do budynku szkoły na drugą część związaną z zakończeniem roku szkolnego. 

Podczas tej części, która rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu narodowego głos zabrali: Dyrektor Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego, Katolickiego Gimnazjum i Katolickiej Szkoły Podstawowej - Pan Mariusz Węgrzynowski, ksiądz prałat Henryk Kowaliński oraz Wiceprezes Katolickiego Stowarzyszenia Oświatowego im. Św. Ojca Pio - Pani Krystyna Świtkowska-Ruta, którzy podsumowali kończący się rok szkolny.

 Najlepsi uczniowie, otrzymali świadectwa z czerwonym paskiem oraz nagrody i dyplomy za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe i bardzo dobre zachowanie. W Katolickim Gimnazjum najwyższą średnią ocen uzyskał uczeń – Kamil Kołodziejski. Natomiast w szóstej klasie Katolickiej Szkoły Podstawowej najlepsze okazały się uczennice – Nina Bykowska i Nina Bujnowska. 

Uczniowie Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego, Katolickiego Gimnazjum i Katolickiej Szkoły Podstawowej otrzymali także, dyplomy za: godne reprezentowanie szkoły w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych, pracę społeczną na rzecz szkoły, wysoką frekwencję na zajęciach lekcyjnych oraz godne reprezentowanie szkoły na uroczystościach religijno – patriotycznych. 

Natomiast rodzicom uczniów, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, wręczono okolicznościowe listy gratulacyjne.

Wszystkim wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w nowym roku szkolnym 2017/2018. 

W czasie tej uroczystości na zakończenie roku szkolnego 2016/2017, został przedstawiony przez uczniów VI klasy Katolickiej Szkoły Podstawowej oraz I, II i III Katolickiego Gimnazjum, bardzo piękny program artystyczny. 

Na końcu uroczystości, wszyscy zgromadzeni na niej, wzięli udział w poczęstunku przygotowanym przez rodziców absolwentów Katolickiego Gimnazjum.

 

            

Comments