Główna‎ > ‎Aktualności‎ > ‎

SPŁYW KAJAKOWY – 19 CZERWCA 2018 R.

opublikowane: 5 lip 2018, 04:18 przez moderator serwisu

W dniu 19 czerwca 2018 r. uczniowie i nauczyciele Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego i Katolickiej Szkoły Podstawowej z oddziałami gimnazjalnymi wzięli udział w spływie kajakowym.

Fachowa obsługa, w której obecni byli cały czas zawodowi instruktorzy – ratownicy, miała pieczę nad bezpieczeństwem uczestników naszej wyprawy.

 Nauczyciele, którzy czuwali nad bezpieczeństwem uczestników spływu to: Panie Sylwia Okólska i Katarzyna Kacprzykowa.

 Dla niektórych naszych uczniów był to pierwszy kontakt z kajakiem, o samym spływie nie wspominamy. Dlatego też z oczywistych względów wszyscy mieli na sobie założone kapoki, na wypadek gdyby zaistniała nieoczekiwana sytuacja...

Trasa spływu kajakowego przebiegała od przystani Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tomaszowie Mazowieckim aż do przystani w Inowłodzu.

Przepłynięcie trasy spływu zajęło jego uczestnikom kilka godzin. Przez całą trasę wszyscy biorący udział w spływie podziwiali przepiękną przyrodę, jaka występuje w dolinie rzeki Pilicy.

 Na szczęście, spływ przebiegał bez dodatkowych atrakcji…

  A później…, na przystani Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tomaszowie Mazowieckim było ognisko, na którym pieczono kiełbaski i inne wiktuały.

 

Comments