Główna‎ > ‎Aktualności‎ > ‎

SPŁYW KAJAKOWY – 23 CZERWCA 2016 R.

opublikowane: 27 cze 2016, 19:55 przez moderator serwisu   [ zaktualizowane 27 paź 2016, 10:50 ]

W dniu 23 czerwca 2016 r. uczniowie i nauczyciele Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego, Katolickiego Gimnazjum i Katolickiej Szkoły Podstawowej wzięli udział w spływie kajakowym.

Fachowa obsługa, w której obecny był cały czas zawodowy instruktor – ratownik oraz nauczyciele – panowie Adam Tataradziński i Łukasz Ćwikła miała pieczę nad bezpieczeństwem uczestników naszej wyprawy.

Dla niektórych naszych uczniów był to pierwszy kontakt z kajakiem, o samym spływie nie wspominamy. Dlatego też z oczywistych względów wszyscy mieli na sobie założone kapoki, na wypadek gdyby zaistniała nieoczekiwana sytuacja...

Trasa spływu kajakowego przebiegała od przystani Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tomaszowie Mazowieckim aż do przystani w Inowłodzu.

Przepłynięcie trasy spływu zajęło jego uczestnikom kilka godzin. Przez całą trasę wszyscy biorący udział w spływie podziwiali przepiękną przyrodę, jaka występuje w dolinie rzeki Pilicy.

 Na szczęście, spływ przebiegał bez dodatkowych atrakcji…

 A później…, na przystani Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tomaszowie Mazowieckim było ognisko, na którym pieczono kiełbaski i inne wiktuały.

 

spływ

Comments