Główna‎ > ‎Aktualności‎ > ‎

SZKOLNA WIGILIA – 19.12.2014

opublikowane: 24 gru 2014, 04:31 przez moderator serwisu   [ zaktualizowane 26 sty 2015, 12:00 ]
             W dniu 19 grudnia 2014 r. uczniowie, ich rodzice oraz nauczyciele Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego, Katolickiego Gimnazjum i Katolickiej Szkoły Podstawowej zorganizowali Szkolną Wigilię.

            Uroczystość rozpoczęła się na sali gimnastycznej. Najpierw, uczeń Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego Konrad Świnoga, przeczytał fragment Ewangelii Św. Łukasza - odnoszący się do ,, Narodzin Jezusa Chrystusa ”.  Później, wszyscy obecni na uroczystości śpiewali kolędy.

          Następnie, Dyrektor Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego, Katolickiego Gimnazjum i Katolickiej Szkoły Podstawowej – Pani Wiesława Olejnik oraz Zastępca Dyrektora – Pan Mariusz Węgrzynowski złożyli uczniom i nauczycielom wszystkich szkół najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku 2015.

          Po złożonych życzeniach, uczniowie reprezentujący wszystkie klasy otrzymali z rąk dyrekcji szkoły przygotowany na tą okoliczność opłatek, z którym udali się do swoich sal lekcyjnych. Tam, wszyscy obecni na Wigilii, łamali się opłatkiem składając sobie nawzajem życzenia, a później śpiewali kolędy i przystąpili do wspólnej wieczerzy.

wigilia szkolnawigiliaszkolnafilm


Comments