Główna‎ > ‎Aktualności‎ > ‎

TURNIEJ COCA COLA CUP – 26 i 27.03.2014

opublikowane: 7 kwi 2014, 01:21 przez moderator serwisu   [ zaktualizowane 14 kwi 2014, 01:20 ]
            W dniu 26 i 27 marca 2014 r. na boiskach sportowych Gimnazjum w Niewiadowie oraz Gimnazjum nr 3 w Tomaszowie Mazowieckim, odbyły się turnieje piłki nożnej dla młodzieży uczęszczającej do Gimnazjów.

Turnieje te były pierwszą rundą eliminacyjną w tegorocznej 16 już edycji Coca Cola Cup 2014. 16.  Już po raz drugi rozgrywki są przeprowadzane pod hasłem „Bądź aktywny, dołącz do gry”.

 W roku piłkarskich Mistrzostw Świata na zgłoszone szkoły gimnazjalne oraz ich uczniów, oprócz sportowych emocji, czeka szereg nagród. Wśród nich jest wyjazd na brazylijski mundial oraz udział w obozie treningowym we Włoszech. Wszystkie szkoły uczestniczące w turnieju otrzymają także piłki z limitowanej mundialowej edycji.

        W tym turnieju wzięły również udział zespoły dziewcząt i chłopców Katolickiego Gimnazjum. Był to drugi występ naszych uczniów w ramach rywalizacji w piłce nożnej. Nasze dziewczęta zajęły trzecie miejsce w swoim turnieju - pierwsze miejsce zajęło Gimnazjum w Inowłodzu. Chłopcy natomiast, uplasowali się na miejscu piątym - wygrali zawodnicy Gimnazjum nr 3 w Tomaszowie Mazowieckim.

Zwycięzcom gratulujemy. Naszym zawodniczkom i zawodnikom dziękujemy za bardzo ambitną postawę i zaangażowanie w grę.


Comments