Główna‎ > ‎Aktualności‎ > ‎

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

opublikowane: 30 sie 2014, 11:48 przez moderator serwisu   [ zaktualizowane 24 lis 2014, 12:19 ]

W dniu 27 czerwca 2014 r. w Katolickim Gimnazjum i Katolickim Liceum Ogólnokształcącym został uroczyście zakończony rok szkolny 2013/2014.

 Najpierw o godz. 9: 00, uczniowie, ich rodzice, nauczyciele oraz cała społeczność Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego i Katolickiego Gimnazjum oraz Katolickiego Stowarzyszenia Oświatowego im. Św. Ojca Pio, wzięli udział we mszy świętej odprawionej w ich intencji, przez Dziekana Dekanatu Tomaszowskiego Archidiecezji Łódzkiej księdza prałata Henryka Kowalińskiego.

 Następnie, po mszy świętej wszyscy obecni na niej, udali się do budynku szkoły na drugą część związaną z zakończeniem roku szkolnego. Podczas tej części, która rozpoczęła się modlitwą poprowadzoną przez księdza prałata Henryka Kowalińskiego i odśpiewaniem hymnu narodowego głos zabrali: Dziekan Dekanatu Tomaszowskiego ksiądz prałat Henryk Kowaliński, Dyrektor oraz Zastępca Dyrektora Katolickiego Gimnazjum i Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego - Pani Wiesława Olejnik i Pan Mariusz Węgrzynowski oraz Prezes Katolickiego Stowarzyszenia Oświatowego im. Św. Ojca Pio Pan Marek Kociubiński, którzy podsumowali kończący się rok szkolny.

 Najlepsi uczniowie, otrzymali świadectwa z czerwonym paskiem oraz nagrody i dyplomy za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Uczniowie, którzy uzyskali najwyższą średnią w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym to: Karol Mirowski – średnia ocen – 5, 44 oraz Konrad Świnoga – 4,88. W Katolickim Gimnazjum najwyższą średnią ocen uzyskali - uczeń klasy trzeciej Dominik Płachta – 5, 16 oraz uczennica klasy pierwszej Martyna Wójciak – 4,75. 

 Uczniowie Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego oraz Katolickiego Gimnazjum otrzymali również dyplomy za godne reprezentowanie szkoły na uroczystościach religijno - patriotycznych, w konkursach przedmiotowych oraz zawodach sportowych, za pracę społeczną na rzecz szkoły.

Absolwenci, na zakończenie edukacji w Katolickim Gimnazjum otrzymali obrazy i bransoletki z wizerunkiem Pana Jezusa Chrystusa, Matki Bożej Jasnogórskiej i świętych.

 Rodzicom uczniów, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, wręczono okolicznościowe listy gratulacyjne. Wszystkim wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w nowym roku szkolnym 2014/2015. 

 Na końcu spotkania, wszyscy zgromadzeni wzięli udział w poczęstunku przygotowanym przez rodziców absolwentów Katolickiego Gimnazjum.

 

zakonczeniezakonczenie film


Comments