Główna‎ > ‎Aktualności‎ > ‎

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2010/2011

opublikowane: 19 kwi 2013, 01:01 przez moderator serwisu   [ zaktualizowane 1 sie 2013, 02:38 ]
    W dniu 22 czerwca 2011 r. w Katolickim Gimnazjum w Tomaszowie Mazowieckim został uroczyście zakończony rok szkolny 2010/2011.
 
    Najpierw o godz. 12:00, uczniowie, ich rodzice, nauczyciele oraz cała społeczność Katolickiego Gimnazjum i Katolickiego Stowarzyszenia Oświatowego Im. Św. Ojca Pio, wzięli udział we mszy św. odprawionej w ich intencji, przez Wicedziekana Dekanatu Tomaszowskiego Archidiecezji Łódzkiej księdza Henryka Kowalińskiego.
 
    Następnie, po mszy św. wszyscy obecni na niej, udali się do budynku szkoły na drugą część związaną z zakończeniem roku szkolnego. Podczas tej części, która rozpoczęła się modlitwą i odśpiewaniem hymnu narodowego głos zabrali: Dyrektor Katolickiego Gimnazjum - Pani Marta Marszał, Prezes Katolickiego Stowarzyszenia Oświatowego Im. Św. Ojca Pio - Pan Marek Kociubiński oraz Proboszcz Parafii Św. Jadwigi Królowej w Tomaszowie Mazowieckim – ksiądz Henryk Kowaliński, którzy podsumowali kończący się rok szkolny.
 
    Z nieukrywaną satysfakcją przekazano wszystkim obecnym informację, iż wszyscy uczniowie klasy pierwszej Katolickiego Gimnazjum otrzymali promocję do kolejnej klasy. Najlepsi, otrzymali również nagrody i dyplomy za: bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie, godne reprezentowanie szkoły w konkursach przedmiotowych, pracę społeczną na rzecz szkoły oraz godne reprezentowanie szkoły na uroczystościach religijno – patriotycznych. Warto w tym miejscu podkreślić, iż trójka uczniów – Małgorzata Stach, Konrad Świnoga, Karol Mirowski - osiągnęła średnią ocen powyżej 4,75, a co za tym idzie otrzymali świadectwa z czerwonym paskiem.
 
    Na końcu spotkania, wszyscy zgromadzeni wzięli udział w poczęstunku przygotowanym przez członkinie Katolickiego Stowarzyszenia Oświatowego Im. Św. Ojca Pio.